Föremål som liknar ljusstakar brons
7346 Ljusstakar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
4250 Ljusstakar
Ett par, patinerad brons. Höjd: 14 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 4 mars 2024
5063 Ljusstakar
Ett par, rokokostil, brons. Höjd: 18 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 1 maj 2023
5335 Ljusstakar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 maj 2023
4352 Ljusstakar
ett par, senempirestil, Förgylld brons. Höjd: 28 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 24 april 2023
7143 Ljusstakar
ett par, brons. Höjd: 20 cm
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 mars 2023
7251 Ljusstakar
Ett par, 1800-tal, bronserade. Höjd: 18 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 6 februari 2023
3017 Ljusstakar
Såld: 1.700 kr
Såldes den 21 november 2022
9267 Ljusstakar
Ett par, brons, 1920-tal. Höjd: 26 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 10 oktober 2022